
2 070 ₴
Деко Hendi 808412 виконано з алюмінію, відповідно до діючих гігієнічних норм.
Алюміній характеризується високою теплопровідністю та електропровідністю.
Поверхня рельєфного листа покрита тонким силіконовим антипригарним покриттям, яке запобігає прилипанню продукту, що випікається.
Деко алюмінієве здатне витримувати короткострокове підвищення температури до 250 градусів.
Деко алюмінієве з чотиристороннім обгортуванням Hendi 808412 незамінне у використанні, при роботі на кухні ресторану, кафе та інших підприємствах громадського харчування
| Ширина (мм): | 325 |
|---|---|
| Довжина (мм): | 354 |
| Глибина (мм): | 400 |
| Висота (мм): | 10 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hendi |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Матеріал | Алюміній |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Коричневий |
| Габаритні розміри | |
| Висота бортика | 10 мм |
| Довжина | 354 мм |
| Ширина | 325 мм |