
2 780 ₴
Піднос Hendi 424001, з кришкою.
| Тип | Інше | |
| Вид | Допоміжне | |
| Країна виробник | Нідерланди | |
| Артикул | 424001 | |
| Базова одиниця | шт | |
| Бренд | Hendi | |
| Висота | 240 мм | |
| Діаметр, ø | 380 мм |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hendi |
| Країна виробник | Голландія |
| Висота | 240 мм |
| Діаметр | 380 мм |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Ручки | Є |
| Форма | Кругла |
| Колір | Білий |