
722,40 ₴
Піднос-вітрина з меламіну розміром 300 × 190 мм.
Продукт рекомендується для магазинів, ресторанів і підприємств громадського харчування.
Особливості продукту:
- виготовлений з чорного меламіну.
| Висота (мм): | 17 |
|---|---|
| Довжина (мм): | 300 |
| Ширина (мм): | 190 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hendi |
| Країна виробник | Голландія |
| Висота | 17 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Матеріал | Меламін |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 190 мм |