
1 762 ₴
Hendi 630006– друшляк-сільниця діаметром 40 сантиметрів, використовують для картоплі фрі, з його допомогою можна швидко і зручно посолити картоплю. Друшляк-сільниця, виконаний з алюмінію. Сільничка оснащена зручною ручкою. Так само друшляк-сільниця має знімне ситечко.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hendi |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 170 мм |
| Діаметр | 400 см |
| Матеріал | Анодований алюміній |
| Ручка | Одна |
| Тип | Друшляк |
| Ширина | 400 мм |