
30 207 ₴
Кутер CELME CUT L3 типу - кутер - професійне обладнання яке використовується в ресторанах, супермаркетах, їдальнях, ковбасних, кондитерських цехах для прискорення процесу приготування їжі. За допомогою кутера можна швидко роздрібнити цибулю, часник, помідори і перець в будь-які розміри шматків. Ступінь подрібнення залежить від часу роботи, чим довше, тим дрібніше, тому в Кутері легко отримати крупно-, середньо- і дрібнорублені продукти до тонкого подрібнення (п’юре, суфле, паштети). Професійний кутер складається з чаші і власне ріжучої частини. У чаші є декілька різних за формою ножів, які по черзі опускаються в ємність, таким чином в Кутері поєднується процес нарізки і перемішування.
Особливості:
• Одним з найважливіших плюсів цього апарату - швидкість здійснених операцій;
• Ножі в чаші розміщені досить низько, щоб можна було готувати і невеликі порції;
• Корпус - ;
• Потужний двигун для постійного використання;
• Інтуїтивна і зручна панель управління;
• Обладнання встановлено на антиковзких ніжках;
• Обсяг бункера 3 літри;
• Можливість роботи зі швидкістю 1400 об/хв;
В комплекті:
• Кутер 3 л;
• Дод. комплектація ;
• Паспорт-інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
► Кутер - потужний кухонний інструмент, призначений для швидкого дріблення продуктів, переважно, твердої консистенції. Оснащується великими ножами з зубчиками, здатними перемелювати м'ясо, рибу, птицю на дрібний фарш, але погано справляється з в'язкою емульсією;
► Бліксери - комбінація блендера і міксера - високі обороти і сталеві ножі з зубчиками, форма яких дозволяє спеціально затягувати емульсію під себе, тобто ще більш ефективно подрібнювати дрібні частинки. Здатний працювати при заповненні чаші на ⅔, ідеальний для виготовлення майонезу, пюре, мусів і джемів;
► Кухонний процесор (комбайн) - комбінований пристрій що поєднує в собі: блендер, овочерізку, м'ясорубку, а в деяких випадках, і соковижималку. У процесі готування дозволяє змінювати диски і ножі, перемикаючись з шинкування овочів, наприклад, на рубання м'яса.
| Ємність, л: | 3 |
| Кількість швидкостей: | 1 |
| Режим пульсації: | є |
| Тип: | кутер |
| Швидкість, об/хв: | 1400 |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.55 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 260 |
| Глибина, мм: | 210 |
| Висота, мм: | 400 |
| Вага, кг: | 12 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Celme |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 12 кг |
| Вид обладнання | Куттер |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість швидкостей роботи | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 1400 об/хв |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 0.55 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 400 мм |
| Ширина | 260 мм |
| Внутрішні параметри | |
| Матеріал ножа | Нержавіюча сталь |
| Об'єм ємності | 3 л |