
24 561,60 ₴
Кутер FROSTY HR-9 типу - кутер - професійне електромеханічне обладнання яке використовується в кухнях кафе і ресторанів, в заводських цехах, в супермаркетах для швидкого приготування фаршу, емульсій, збитих вершків, розмелювання і замішування тіста. За допомогою кутера можна швидко роздрібнити цибулю, часник, помідори і перець в будь-які розміри шматків. Ступінь подрібнення залежить від часу роботи, чим довше, тим дрібніше, тому в Кутері легко отримати крупно-, середньо- і дрібнорублені продукти до тонкого подрібнення (п’юре, суфле, паштети). На станині кутера укріплена чаша і вал з декількома парами спеціальних кутерних ножів, що обертаються в площині, перпендикулярній площині обертання чаші, з допомогою яких проводиться подрібнення і перемішування інгредієнтів фаршу.
Особливості:
• Вагомою перевагою є час, витрачений на процеси - він не перевищує 4 хвилини;
• Ножі в чаші розміщені досить низько, щоб можна було готувати і невеликі порції;
• Корпус - нержавійка;
• Потужний двигун оснащений системою автоматичного гальмування при знятті чаші;
• Пульт з натискними кнопками;
• Гумові ніжки перешкоджають ковзанню і міцно утримують апарат на поверхні;
• Обсяг чаші 9 літри;
• Можливість роботи зі швидкістю 700-2200 об/хв;
В комплекті:
• Кутер 9 л;
• Дод. комплектація немає;
• Паспорт-інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
► Кутер - потужний кухонний інструмент, призначений для ефективного роздрібнення продуктів, переважно, твердої консистенції. Оснащується широкими ножами з зубчиками, здатними дробити м'ясо, рибу, птицю на дрібний фарш, але не справляється з в'язкою емульсією;
► Бліксери - поєднання блендера і міксера - потужний двигун і сталеві ножі з зубчиками, розташування яких дозволяє спеціально затягувати емульсію під себе, тобто ще більш ефективно подрібнювати дрібні частинки. Здатний працювати при заповненні чаші на ⅔, ідеальний для виготовлення майонезу, пюре, мусів і джемів;
► Кухонний процесор (комбайн) - обладнання що поєднує в собі: блендер, овочерізку, м'ясорубку, а в деяких випадках, і соковижималку. В ході готування дозволяє змінювати диски і ножі, перемикаючись з шинкування овочів, наприклад, на рубання м'яса.
| Ємність, л: | 9 |
| Кількість швидкостей: | варіатор |
| Тип: | кутер |
| Швидкість, об/хв: | 700/2200 |
| Комплектація: | немає |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 1.8 |
| Напруга, В: | 220 |
| Матеріал виконання корпусу: | нержавіюча сталь |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 480 |
| Глибина, мм: | 320 |
| Висота, мм: | 445 |
| Вага, кг: | 14 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | FROSTY |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 14 кг |
| Вид обладнання | Куттер |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна швидкість обертання | 2200 об/хв |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 1.8 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 445 мм |
| Довжина | 320 мм |
| Ширина | 480 мм |
| Внутрішні параметри | |
| Матеріал ножа | Нержавіюча сталь |
| Об'єм ємності | 9 л |