
21 999 ₴
Планетарний міксер KENWOOD KVL 8320 S важливе професійне обладнання, що часто використовується на кондитерських і хлібопекарських підприємствах, ресторанах, столових і кафе. Міксер планетарний використовують для замісу різного тіста, сиру і фаршу, а також для збивання кремів, мусів і приготування пюре, соусів та коктейлів загальним обсягом 6.7 літр. Серед великого асортименту планетарних міксерів, які представлені на ринку HoRaCa міксери KENWOOD (Китай) користуються попитом у кухарів. Планетарний міксер KENWOOD - це оптимальне рішення по співвідношенню ціна/якість в своєму ціновому сегменті.
У стандартну комплектацію планетарного міксера входять:
• Вінчик призначений для збивання суфле, мусу, рідкого і нежирного опарного тіста, яєчної маси;
• Крюк (спіраль) - для промішування дріжджового тіста або фаршу;
• Лопатка (бітер) - для виробництва бісквіта, еклерів, пюре, цукрової глазурі, начинок для кондитерських виробів.
Важливо! НЕ призначений для дуже крутого тіста (напр. для сухого печива)!
Планетарний міксер KENWOOD KVL 8320 S миється вологою ганчіркою з мильним розчином і ополіскується теплою водою. Якщо не вдалося відмити тісто від чаші міксера, то потрібно скористатися пластиковою лопаткою для остаточної чищення.| Виконання: | знімна діжа, відкидна верхня частина |
| Кількість швидкостей: | 8 |
| Колір: | сірий |
| Об'єм діжі, л: | 6.7 |
| Комплектація: | к-подібна насадка, гак для тіста, вінчик, гнучкий збивач, насадка для суфле, насадка-блендер |
| Гарантійний термін: | 60 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 1.7 |
| Напруга, В: | 220 |
| Матеріал виконання корпусу: | метал |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 420 |
| Глибина, мм: | 300 |
| Висота, мм: | 357 |
| Вага, кг: | 10 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kenwood |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10 кг |
| Висота | 357 мм |
| Ширина | 420 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип обладнання | Миксер |
| Матеріал | Неіржавка сталь |
| Номінальна споживана потужність | 1.7 кВт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об'єм дежі | 6.7 л |
| Тип міксера | Планетарний |
| Тип керування | Електронне |