
21 999 ₴
Планетарний міксер KENWOOD KVC 7320 S важливе обладнання, що часто використовується на підприємствах громадського харчування, торгівлі, пекарнях, кондитерських. Міксер планетарний використовують для замісу різного тіста, сиру і фаршу, а також для збивання кремів, мусів і приготування пюре, соусів та коктейлів загальним обсягом 4.6 літр. Серед великого вибору планетарних міксерів, які представлені на ринку HoRaCa міксери KENWOOD (Китай) користуються попитом у кухарів. Планетарний міксер KENWOOD - це оптимальне рішення по співвідношенню ціна/якість в своєму ціновому сегменті.
У стандартну комплектацію планетарного міксера входять:
• Вінчик призначений для збивання суфле, мусу, рідкого і нежирного опарного тіста, яєчної маси;
• Крюк (спіраль) - для промішування дріжджового тіста або фаршу;
• Лопатка (бітер) - для виробництва бісквіта, еклерів, пюре, цукрової глазурі, начинок для кондитерських виробів.
Важливо! НЕ РЕКОМЕНДУЄТЬСЯ використовувати для замісу сухого тіста (тіста з низькою вологістю) для уникнення швидкого зносу механізму або його поломки.
Планетарний міксер KENWOOD KVC 7320 S миється вологою ганчіркою з мильним розчином і ополіскується теплою водою. Якщо не вдалося відмити залишки тіста від чаші міксера, то потрібно скористатися пластиковою лопаткою для остаточної чищення.| Виконання: | знімна діжа, відкидна верхня частина |
| Кількість швидкостей: | 9 + імпульсний режим |
| Колір: | сірий |
| Об'єм діжі, л: | 4.6 |
| Комплектація: | к-подібна насадка, гак для тіста, вінчик, гнучкий збивач, насадка-суфле, насадка-блендер |
| Гарантійний термін: | 60 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 1.5 |
| Напруга, В: | 220 |
| Матеріал виконання корпусу: | метал |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 410 |
| Глибина, мм: | 295 |
| Висота, мм: | 310 |
| Вага, кг: | 9.2 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kenwood |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обладнання | Міксер |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 1.5 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об'єм діжі | 4.6 л |
| Тип міксера | Планетарний |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9.2 кг |
| Висота | 310 мм |
| Ширина | 410 мм |