
12 499 ₴
Планетарний міксер KENWOOD KHH 326 WH MultiOne обладнання, що часто використовується для хлібопекарських підприємств і закладів громадського харчування: ресторани, кафетерії, столові, кафе. Міксер планетарний використовується для замісу бісквітного, дріжджового (високої вологості) і рідкого тіста, спеціального тіста для кексів, вершкових і заварних кремів, білків для бізе і меренге, різних соусів, заправок для салатів а так само майонезу загальним обсягом 4 літр. Серед широкого асортименту планетарних міксерів, які представлені на ринку професійного кухонного обладнання міксери KENWOOD (Китай) користуються великим попитом у більшості кухарів. Планетарний міксер KENWOOD - це оптимальне рішення по співвідношенню ціна/якість в своєму ціновому сегменті.
У стандартну комплектацію планетарного міксера входять:
• Вінчик призначений для збивання суфле, мусу, рідкого і нежирного опарного тіста, яєчної маси;
• Крюк (спіраль) - для промішування дріжджового тіста або фаршу;
• Лопатка (бітер) - для виробництва бісквіта, еклерів, пюре, цукрової глазурі, начинок для кондитерських виробів.
Важливо! НЕ призначений для дуже крутого тіста (напр. для сухого печива)!
Планетарний міксер KENWOOD KHH 326 WH MultiOne дуже легко миється теплою водою і делікатною мочалкою з мильним розчином. Якщо не вдалося відмити тісто від чаші міксера, то потрібно скористатися пластиковою лопаткою для остаточної чищення.| Виконання: | знімна діжа, відкидна верхня частина |
| Кількість швидкостей: | 5 + імпульсний режим |
| Колір: | білий/сірий |
| Об'єм діжі, л: | 4 |
| Комплектація: | к-подібна насадка, вінчик, гак для тіста, блендер, фуд-процесор з трьома дисками, м'ясорубка, соковижималка, цитрус-прес |
| Гарантійний термін: | 24 місяці |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 1 |
| Напруга, В: | 220 |
| Матеріал виконання корпусу: | пластик |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 370 |
| Глибина, мм: | 245 |
| Висота, мм: | 280 |
| Вага, кг: | 5.3 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kenwood |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обладнання | Міксер |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал | Пластик |
| Номінальна споживана потужність | 1 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об'єм діжі | 4 л |
| Тип міксера | Планетарний |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.3 кг |
| Висота | 280 мм |
| Ширина | 370 мм |