
80 524 ₴
Холодильна шафа для зберігання продуктів 1100 л. Промисловий холодильник універсальний: 0 - +8 С, -21...-12 С. Кількість полиць: 4. Розморожування: автоматичне. Охолодження: динамічний. Розміщення компресора: верхнє. 2 камери. Габарити: 650х800х1935 мм.
Корпус: нержавіюча сталь
Тип дверей: глухі, з потрійним склопакетом
Система самодіагностики.
Внутрішнє висвітлення: світлодіодне.
Розташування агрегату: верхнє
2 камери.
Кліматичний клас: Т5 (+43 С)
Температурний режим: 0 – +8 С, -21…-12 С.
Температура довкілля: до 43 С
Холодоагент: R 134А
Тип розморожування: автоматичний.
Управління: електронне.
Замок: є.
Колеса: 4 (фронтальні зі стопорами).
Об'єм холодильної камери: 261 л.
Об'єм морозильної камери: 276 л.
Кількість полиць: 4
Навантаження на полицю: 40 кг.
Потужність: 5,8 кВт/24 год.
Габарити: 650х800х1935 мм.
Вага: 115 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Turbo Air |
| Країна виробник | США |
| Вид обладнання | Холодильний мінібар |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Міні-бар | Так |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 115 кг |
| Висота | 1935 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість полиць | 4 шт. |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 276 л |