
154 180,80 ₴
Планетарний міксер EFC MP-50 необхідне електромеханічне обладнання, що часто використовується в пекарнях, кондитерських, на професійних кухнях ресторанів і кафетеріїв. Міксер планетарний призначений для замісу дріжджового тіста, збивання кремів, перемішування фаршу, для механізації процесу приготування різних кондитерських і кулінарних сумішей, таких як яєчні і вершкові креми, білкові маси, муси, рідке тісто, майонези, а також для приготування тіста для здобних виробів загальним обсягом 50 літр. Серед величезного асортименту міксерів планетарного типу, які представлені на ринку барно-ресторанного обладнання міксери EFC (Китай) користуються заслуженим попитом у більшості кухарів. Планетарний міксер EFC - це в першу чергу надійність, простота і оптимальна ціна за продукт високої якості.
У стандартну комплектацію планетарного міксера входять:
• Вінчик призначений для збивання суфле, мусу, рідкого і нежирного опарного тіста, яєчної маси;
• Крюк (спіраль) - для промішування дріжджового тіста або фаршу;
• Лопатка (бітер) - для виробництва бісквіта, еклерів, пюре, цукрової глазурі, начинок для кондитерських виробів.
Важливо! НЕ призначений для дуже крутого тіста (напр. для сухого печива)!
Планетарний міксер EFC MP-50 дуже просто миється теплою водою і делікатною мочалкою з мильним розчином. Якщо не вдалося відмити тісто від чаші міксера, то потрібно скористатися пластиковою лопаткою для остаточної чищення.| Виконання: | підкатна діжа |
| Об'єм діжі, л: | 50 |
| Комплектація: | вінчик, лопатка, спіраль |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 2.2 |
| Напруга, В: | 380 |
| Матеріал виконання корпусу: | чавун |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 710 |
| Глибина, мм: | 630 |
| Висота, мм: | 1350 |
| Вага, кг: | 340 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | EFC |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обладнання | Міксер |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 2.2 Вт |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Об'єм діжі | 50 л |
| Тип міксера | Планетарний |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 340 кг |
| Висота | 1350 мм |
| Ширина | 710 мм |