
461 000 ₴
Піч конвеєрна MORETTI FORNI TT98E - теплове обладнання яке використовується для приготування різних видів піци на професійних кухнях піцерій, кафе і ресторанів. Піч для піци виробника MORETTI FORNI це ергономічний дизайн, легке техобслуговування за рахунок простих конструктивних рішень апарату і звичайно ж надійні матеріали збірки.
Піч конвеєрна MORETTI FORNI TT98E з підключенням до мережі 380 вольт і потужністю 21.8 кВт, максимальна продуктивність до 50 шт/год, діаметром до 330 мм, що дозволить повністю впоратися з завданнями професійної кухні.
• Рівномірний розподіл температури по камері;
• Температурний режим в печі в діапазоні 50..350 °С;
• Окремі перемикачі забезпечують роздільне регулювання верхнього і нижнього блоків ТЕНів печі;
• Продуктивність: Ø 33 см - 60 шт/год;
• 100 програм для налаштування.
| Діаметр піци, мм: | 330 |
| Діапазон робочих температур, °C: | +50…+320 |
| Тип: | конвеєрна |
| Тип управління: | електронне |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 21.8 |
| Напруга, В: | 380 |
| Тип споживання: | електро |
| Матеріал виконання корпусу: | нержавіюча сталь |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 2000 |
| Глибина, мм: | 1456 |
| Висота, мм: | 1220 |
| Вага, кг: | 358 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Moretti Forni |
| Країна виробник | Італія |
| Джерело живлення | Електрика |
| Розташування | Підлогове |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Номінальна споживана потужність | 21.8 кВт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 2000 мм |
| Висота | 1220 мм |
| Вага | 300 кг |