
76 522,80 ₴
розмір камери - 55х36х8h см
10 рівнів потужності,
Двонаправлений рух з регулюванням від 1 до 8 хвилин
max. tº= 215°C
електронна панель управління
матеріал - нержавіюча сталь
потужність: 3,60 кВт/ 220В
габаритний розмір 940x520x320h
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FROSTY |
| Країна виробник | Італія |
| Джерело живлення | Електрика |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Номінальна споживана потужність | 3.6 кВт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 520 мм |
| Ширина | 940 мм |
| Висота | 320 мм |