
20 870 ₴
Тістоміс GGF IM 10 основне обладнання, що часто використовується на кухні ресторану, піцерії, закладів кондитерської та хлібобулочної випічки. Тістоміс дозволяє звільнити обслуговуючий персонал від рутинної роботи вимішувати тісто вручну, заощадити витрати часу і утримувати менше персоналу для приготування кінцевого продукту. Серед величезного асортименту тістомісильників, які представлені на ринку барно-ресторанного обладнання тістомісильники GGF (Італія) користуються заслуженим попитом у кухарів. Тістоміси GGF - якість, надійність, простота в управлінні, і сучасний дизайн є незаперечними факторами для зупинки свого вибору на даному обладнанні.
Тістоміс GGF IM 10 укомплектований діжею на 10 л вмісту. Вихід тіста приблизно становить 8 кг. Технічне виконання тістоміса - незнімна діжа, нерухома верхня частина. Робочий орган апарату - спіральний. Забезпечує правильний заміс навіть маленьких порцій тіста. Для роботи в апараті встановлено 1 швидкість замісу. Корпус тістоміса виконаний з технічної сталі, пофарбованої спеціальною фарбою стійкою до відколів, подряпин і впливів вологи. Діжа, захисна решітка і робочі елементи - нержавійка харчового типу AISI 304.
Важливо! Для оптимального використання тістомісильників рекомендується наповнювати від 30% до 80% обсягу діжі. Пропорція інгредієнтів має бути мінімум 1/3 для рідин (рослинна олія і вода) і 2/3 для твердої частини (борошно, дріжджі, сіль).
Тістоміс GGF IM 10 миється вологою ганчіркою з мильним розчином та ополіскується теплою водою. Якщо не вдалося відмити тісто від чаші тістоміса, то потрібно скористатися пластиковою лопаткою для остаточного чищення.| Виконання: | незнімна діжа, нерухома верхня частина |
| Кількість швидкостей: | 1 |
| Об'єм діжі, л: | 10 |
| Одноразове завантаження тіста, кг: | 8 |
| Продуктивність, кг/год: | 30 |
| Тип робочого органу: | спіральний |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.37 |
| Напруга, В: | 220 |
| Матеріал виконання корпусу: | фарбована сталь |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 270 |
| Глибина, мм: | 540 |
| Висота, мм: | 560 |
| Вага, кг: | 48 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GGF |
| Країна виробник | Італія |
| Вид обладнання | Тістоміс |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Завантаження тесту | 8 кг |
| Кількість швидкостей роботи | 1 |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 0.37 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об'єм діжі | 10 л |
| Продуктивність | 30 кг/год |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 48 кг |
| Висота | 560 мм |
| Ширина | 270 мм |