

30 650,40 ₴
Тістоміс RAUDER LT-20-3F необхідне електромеханічне обладнання, що часто використовується на підприємствах громадського харчування і в виробничих цехах, ідеально підходить для пекарень, піцерій і кондитерських. Тістоміс використовують для замісу листкового, крутого, дріжджового тіста. Серед величезного асортименту тістомісильних машин, які представлені на ринку тістомісильники RAUDER (Китай) користуються великим попитом у рестораторів та кухарів. Тістоміси RAUDER - це в першу чергу надійність, простота і оптимальна ціна за продукт високої якості.
Тістоміс RAUDER LT-20-3F укомплектований діжею на 20 л вмісту. Вихід тіста приблизно становить 14 кг. Технічне виконання тістоміса - незнімна діжа, нерухома верхня частина. Робочий орган обладнання - спіральний. Забезпечує заміс навіть маленьких порцій тіста. Для роботи в тістомісильній машині встановлено 2 швидкість замісу. Корпус тістоміса виконаний з технічної сталі, пофарбованої спеціальною фарбою стійкою до відколів, подряпин і впливів вологи. Діжа, захисна решітка і робочі елементи - нержавіюча сталь.
Важливо! Для оптимального використання тістомісильників рекомендується наповнювати від 30% до 80% обсягу діжі. Пропорція інгредієнтів має бути мінімум 1/3 для рідин (рослинна олія і вода) і 2/3 для твердої частини (борошно, дріжджі, сіль).
Тістоміс RAUDER LT-20-3F просто миється вологою ганчіркою з мильним розчином та ополіскується теплою водою. Якщо не вдалося відмити залишки тіста від чаші тістоміса, то потрібно скористатися пластиковою лопаткою для остаточного чищення.| Виконання: | незнімна діжа, нерухома верхня частина |
| Кількість швидкостей: | 2 |
| Об'єм діжі, л: | 20 |
| Одноразове завантаження тіста, кг: | 14 |
| Таймер: | є |
| Тип робочого органу: | спіральний |
| Швидкість обертання діжі, об/хв: | 12.5/25 |
| Швидкість обертання робочого органу, об/хв: | 125/250 |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.75 |
| Напруга, В: | 380 |
| Матеріал виконання корпусу: | фарбована сталь |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 350 |
| Глибина, мм: | 650 |
| Висота, мм: | 790 |
| Вага, кг: | 117 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | RAUDER |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обладнання | Тістоміс |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Завантаження тесту | 14 кг |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Максимальна швидкість обертання | 25 об/хв |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 0.75 Вт |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Об'єм діжі | 20 л |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 117 кг |
| Висота | 790 мм |
| Ширина | 350 мм |