
45 820,80 ₴
Тістоміс EWT INOX HS30_2 необхідне електромеханічне обладнання, що часто використовується на кухні ресторану, піцерії, закладів кондитерської та хлібобулочної випічки. Тістоміс призначений для приготування різних видів тіста. Серед широкого асортименту тістомісильних машин, які представлені на ринку професійного кухонного обладнання тістомісильники EWT INOX (Китай) користуються великим попитом у кухарів. Тістоміси EWT INOX - якість, надійність, простота в управлінні, і сучасний дизайн є незаперечними факторами для зупинки свого вибору на даному обладнанні.
Тістоміс EWT INOX HS30_2 укомплектований діжею на 30 л вмісту. Вихід тіста приблизно становить 15 кг. Технічне виконання тістоміса - незнімна діжа, нерухома верхня частина. Робочий орган тістомісильної машини - спіральний. Забезпечує якісний заміс навіть маленьких порцій тіста. Для роботи в тістомісі встановлено 2 швидкість замісу. Корпус тістоміса виконаний з технічної сталі, пофарбованої спеціальною фарбою стійкою до відколів, подряпин і впливів вологи. Діжа, захисна решітка і робочі елементи - нержавійка харчового типу AISI 304.
Важливо! Для оптимального використання тістомісильного обладнання рекомендується наповнювати від 30% до 80% обсягу діжі. Пропорція інгредієнтів має бути мінімум 1/3 для рідин (рослинна олія і вода) і 2/3 для твердої частини (борошно, дріжджі, сіль).
Тістоміс EWT INOX HS30_2 дуже просто миється вологою ганчіркою з мильним розчином та ополіскується теплою водою. Якщо не вдалося відмити залишки тіста від чаші тістоміса, то потрібно скористатися пластиковою лопаткою для остаточного чищення.| Виконання: | незнімна діжа, нерухома верхня частина |
| Кількість швидкостей: | 2 |
| Об'єм діжі, л: | 30 |
| Одноразове завантаження тіста, кг: | 15 |
| Тип робочого органу: | спіральний |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 1.5 |
| Напруга, В: | 220 |
| Матеріал виконання корпусу: | фарбована сталь |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 750 |
| Глибина, мм: | 435 |
| Висота, мм: | 900 |
| Вага, кг: | 100 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | EWT INOX |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обладнання | Тістоміс |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Завантаження тесту | 15 кг |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 1.5 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об'єм діжі | 30 л |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 100 кг |
| Висота | 900 мм |
| Ширина | 750 мм |