
54 334,80 ₴
Тістоміс FROSTY HS 40 необхідне електромеханічне обладнання, що часто використовується в піцеріях, кондитерських цехах, пекарнях, а так само на кухнях ресторанів і кафе. Тістоміс призначений для приготування різних видів тіста. Серед величезного асортименту тістомісильників, які представлені на ринку барно-ресторанного обладнання тістомісильники FROSTY (Італія) користуються заслуженим попитом у знавців кулінарної справи. Тістоміси FROSTY - це довговічний і надійний апарат, ціна якого повністю відповідає його якості.
Тістоміс FROSTY HS 40 укомплектований діжею на 40 л вмісту. Вихід тіста становить 24 кг. Технічне виконання тістоміса - незнімна діжа, нерухома верхня частина. Робочий орган апарату - спіральний. Забезпечує відмінний заміс навіть маленьких порцій тіста. Для роботи в даному тістомісі встановлено 2 швидкість замісу. Корпус тістоміса виконаний з технічної сталі, пофарбованої спеціальною фарбою стійкою до відколів, подряпин і впливів вологи. Діжа, захисна решітка і робочі елементи - якісна нержавіюча сталь.
Важливо! Для оптимального використання тістомісильників рекомендується наповнювати від 30% до 80% обсягу діжі. Пропорція інгредієнтів має бути мінімум 1/3 для рідин (рослинна олія і вода) і 2/3 для твердої частини (борошно, дріжджі, сіль).
Тістоміс FROSTY HS 40 просто миється теплою водою і делікатною мочалкою з мильним розчином. Якщо не вдалося відмити тісто від чаші тістоміса, то потрібно скористатися пластиковою лопаткою для остаточного чищення.| Виконання: | незнімна діжа, нерухома верхня частина |
| Кількість швидкостей: | 2 |
| Об'єм діжі, л: | 40 |
| Одноразове завантаження тіста, кг: | 24 |
| Тип робочого органу: | спіральний |
| Швидкість обертання діжі, об/хв: | 12/20 |
| Швидкість обертання робочого органу, об/хв: | 150/200 |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 3 |
| Напруга, В: | 220 |
| Матеріал виконання корпусу: | фарбована сталь |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 480 |
| Глибина, мм: | 840 |
| Висота, мм: | 1000 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | FROSTY |
| Країна виробник | Італія |
| Вид обладнання | Тістоміс |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Завантаження тесту | 24 кг |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Максимальна швидкість обертання | 200 об/хв |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 3 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об'єм діжі | 40 л |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 130 кг |
| Висота | 1000 мм |
| Довжина | 840 мм |
| Ширина | 480 мм |