
31 527,60 ₴
Тістоміс FROSTY HS 20 важливе електромеханічне обладнання, що часто використовується для хлібопекарських підприємств і закладів громадського харчування, може використовуватися як в пекарнях, так і в їдальнях, кафе, ресторанах, піцеріях. Тістоміс призначений для приготування різних видів тіста. Серед широкого асортименту тістомісильних машин, які представлені на ринку тістомісильники FROSTY (Італія) користуються заслуженим попитом у рестораторів та кухарів. Тістоміси FROSTY - це довговічний і надійний апарат, ціна якого повністю відповідає його якості.
Тістоміс FROSTY HS 20 укомплектований діжею на 21 л вмісту. Вихід тіста становить 12 кг. Технічне виконання тістоміса - незнімна діжа, нерухома верхня частина. Робочий орган апарату - спіральний. Забезпечує якісний заміс навіть маленьких порцій тіста. Для роботи в апараті встановлено 2 швидкість замісу. Корпус тістоміса виконаний з технічної сталі, пофарбованої спеціальною фарбою стійкою до відколів, подряпин і впливів вологи. Діжа, захисна решітка і робочі елементи - харчова нержавіюча сталь.
Важливо! Для оптимального використання тістомісильників рекомендується наповнювати від 30% до 80% обсягу діжі. Пропорція інгредієнтів має бути мінімум 1/3 для рідин (рослинна олія і вода) і 2/3 для твердої частини (борошно, дріжджі, сіль).
Тістоміс FROSTY HS 20 просто миється вологою ганчіркою з мильним розчином та ополіскується теплою водою. Якщо не вдалося відмити залишки тіста від чаші тістоміса, то потрібно скористатися пластиковою лопаткою для остаточного чищення.| Виконання: | незнімна діжа, нерухома верхня частина |
| Кількість швидкостей: | 2 |
| Об'єм діжі, л: | 21 |
| Одноразове завантаження тіста, кг: | 12 |
| Тип робочого органу: | спіральний |
| Швидкість обертання діжі, об/хв: | 12/20 |
| Швидкість обертання робочого органу, об/хв: | 150/200 |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 1.5 |
| Напруга, В: | 220 |
| Матеріал виконання корпусу: | фарбована сталь |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 390 |
| Глибина, мм: | 730 |
| Висота, мм: | 900 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | FROSTY |
| Країна виробник | Італія |
| Вид обладнання | Тістоміс |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Завантаження тесту | 12 кг |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Максимальна швидкість обертання | 200 об/хв |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Механізм кріплення чаші | Незнімна дежа |
| Механізм піднімання голови | непідйомна траверса |
| Номінальна споживана потужність | 1.5 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об'єм діжі | 21 л |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 90 кг |
| Висота | 900 мм |
| Довжина | 730 мм |
| Ширина | 390 мм |