
13 785 ₴
Піч для піци GASTRORAG EP-2ST - найбільш популярне теплове обладнання яке використовується для приготування класичної піци на будь-якої професійної кухні, де в меню є класична піца. Піч для піци виробника GASTRORAG це ергономічний дизайн, простота конструкції агрегату і його тех. обслуговування і звичайно ж міцність конструкції.
Піч для піци GASTRORAG EP-2ST з підключенням до мережі 220 вольт і потужністю кВт, максимальна місткість піци - 2 штук, діаметром до 400 мм, що дозволить повністю задовольнити потребу закладу для якого вона купувалася.
• Рівномірний розподіл температури по камері;
• Площа поду для викладки заготовок становить 415х400 мм;
• Температурний режим в печі регулюється в діапазоні 50…350 °С.
• Перемикачі забезпечують роздільне регулювання верхнього і нижнього блоків ТЕНів печі для піци .
• Внутрішній розмір теплової камери 415*400*120 мм.
В комплекті. Піч для піци GASTRORAG EP-2ST:
• Піч для піци 220 вольт;
• Інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
| Внутрішній розмір печі, мм: | 415*400*120 |
| Діаметр піци, мм: | 400 |
| Діапазон робочих температур, °C: | +50…+350 |
| Кількість камер: | 2 |
| Кількість піци, що випікається, шт: | 2 |
| Тип управління: | механічне |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 3 |
| Напруга, В: | 220 |
| Тип споживання: | електро |
| Матеріал виконання корпусу: | фарбована сталь |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 560 |
| Глибина, мм: | 570 |
| Висота, мм: | 440 |
| Вага, кг: | 33 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GASTRORAG |
| Країна виробник | Китай |
| Джерело живлення | Електрика |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 3 кВт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 560 мм |
| Висота | 440 мм |
| Вага | 33 кг |