
2 042 ₴
Інсектицидна лампа HURAKAN HKN-MID80 - це спеціальний пристрій, призначене для усунення літаючих комах. Сфера застосування: підприємства громадського харчування і торгівлі. Лампа встановлюється на висоті 2-5 м. Закріплюється на стіні або стелі. При установці потрібно уникати добре освітлених місць і протягів. Щороку потрібно міняти лампу, оскільки пристрій втрачає колишню ефективність. Регулярно очищайте піддон від мертвих комах.
►ВАЖЛИВО! Для досягнення кращого ефекту потрібно використовувати лампу цілодобово, проте вдень радіус дії зменшується.
Існують пастки, в яких комахи знищуються електричним розрядом, а є моделі, в яких на решітку або стінку клеїться спеціальний липкий папір. Останній варіант підходить для приміщень, в яких, за вимогами пожежної безпеки, забороняється використовувати прилади з електричним розрядом (склади, сушарні, силосні башти). У такій пастці клейовий шар є знімним. Час від часу його необхідно замінювати (як правило, раз на кілька діб).
Особливості:
• Зручність і безпека використання;
• Ефективне знищення комах;
• Створення комфортних умов для людського життя і праці;
• Можливість використання лампи в будь-який час доби.
В комплекті:
• Інсектицидна лампа HURAKAN HKN-MID80;
• Паспорт-інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
| Кількість ламп: | 2 |
| Максимальна площа дії, м. кв: | 80 |
| Потужність однієї лампи, Вт: | 20 |
| Принцип дії: | електрика |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.03 |
| Напруга, В: | 220 |
| Матеріал виконання корпусу: | фарбований метал |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 410 |
| Глибина, мм: | 100 |
| Висота, мм: | 310 |
| Вага, кг: | 2.5 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hurakan |
| Країна виробник | Китай |
| Споживана потужність | 0.03 Вт |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Принцип дії | Електричний |
| Тип | Пастка/знищувач комах |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.5 г |
| Висота | 310 мм |
| Ширина | 410 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість ламп | 2 шт. |
| Потужність лампи | 20 Вт |