
2 251 ₴
Інсектицидна лампа HURAKAN HKN-MID150 - це спеціальний пристрій, для усунення комах. Сфера застосування: підприємства громадського харчування і торгівлі. Лампа встановлюється на висоті 2-5 м. Закріплюється на стіні або стелі. При установці потрібно уникати добре освітлених місць і протягів. Один раз на рік потрібно міняти лампу, оскільки пристрій втрачає колишню ефективність. Регулярно очищайте піддон від мертвих комах.
►ВАЖЛИВО! Для досягнення кращого ефекту рекомендується використовувати лампу цілодобово, проте вдень радіус дії зменшується.
Існують пастки, в яких комахи знищуються електричним розрядом, а є , в яких на решітку наноситься клей. Останній варіант відмінно підходить для приміщень, в яких, за вимогами пожежної безпеки, забороняється використовувати прилади з електричним розрядом (склади, сушарні, силосні башти). У такій пастці клейовий шар є знімним. Час від часу його змінюють.
Особливості:
• Зручність і безпека використання;
• Ефективне знищення комах;
• Мінімізація ризику зараження тварин і людини хворобами, які переносяться комахами;
• Відсутність необхідності в спеціальному догляді.
В комплекті:
• Інсектицидна лампа HURAKAN HKN-MID150;
• Паспорт-інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
| Кількість ламп: | 2 |
| Максимальна площа дії, м. кв: | 150 |
| Потужність однієї лампи, Вт: | 15 |
| Принцип дії: | електрика |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.04 |
| Напруга, В: | 220 |
| Матеріал виконання корпусу: | фарбований метал |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 670 |
| Глибина, мм: | 100 |
| Висота, мм: | 320 |
| Вага, кг: | 3.05 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hurakan |
| Країна виробник | Китай |
| Площа дії | 150 кв.м |
| Споживана потужність | 0.04 Вт |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Принцип дії | Електричний |
| Тип | Пастка/знищувач комах |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.05 г |
| Висота | 320 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість ламп | 2 шт. |
| Потужність лампи | 15 Вт |