
4 528 ₴
Слайсер для томатів HURAKAN HKN-TC03 - один з видів професійного електромеханічного обладнання, що найбільш часто використовується в м'ясних магазинах, супермаркетах, гастрономах, кафе або барах для нарізки гастрономії (ковбаси, рулетів, шинки, копченої риби, хліба, сирів і т .п.). Слайсер HURAKAN визнаний лідер у своєму ціновому сегменті.
Дана скиборізка має міцний мм ніж, який забезпечує максимально точну нарізку скибочок 4.8 мм, корпус апарата - алюміній, заточючий пристрій в даній моделі .
Увага! Після 15 хвилин роботи, двигуну необхідна перерва приблизно 5 хвилин, для забезпечення безпечної та тривалої експлуатації.
Особливості:| Матеріал виробу: | алюміній |
| Товщина нарізки, мм: | 4.8 |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 180 |
| Глибина, мм: | 370 |
| Висота, мм: | 230 |
| Вага, кг: | 3.5 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hurakan |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обладнання | Ручний слайсер |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Заточуючий пристрій | Так |
| Матеріал | Алюміній |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.5 кг |
| Висота | 230 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Габаритные размеры и параметры нарезки | |
| Товщина нарізки | 4.8 мм |