
21 802 ₴
Планетарний міксер HURAKAN HKN-IP10FM професійне електромеханічне обладнання, що часто використовується для оснащення ресторанів, їдалень, кафе і пекарень. Міксер планетарний використовується для замісу бісквітного, дріжджового (високої вологості) і рідкого тіста, спеціального тіста для кексів, вершкових і заварних кремів, білків для бізе і меренге, різних соусів, заправок для салатів а так само майонезу загальним обсягом 10 літр. Серед величезного вибору міксерів планетарного типу, які представлені на ринку міксери HURAKAN (Китай) користуються великим попитом у знавців кулінарної справи. Планетарний міксер HURAKAN - це оптимальне рішення по співвідношенню ціна/якість в своєму ціновому сегменті.
У стандартну комплектацію планетарного міксера входять:
• Вінчик призначений для збивання суфле, мусу, рідкого і нежирного опарного тіста, яєчної маси;
• Крюк (спіраль) - для промішування дріжджового тіста або фаршу;
• Лопатка (бітер) - для виробництва бісквіта, еклерів, пюре, цукрової глазурі, начинок для кондитерських виробів.
Важливо! НЕ призначений для дуже крутого тіста (напр. для сухого печива)!
Планетарний міксер HURAKAN HKN-IP10FM легко миється теплою водою і делікатною мочалкою з мильним розчином. Якщо не вдалося відмити залишки тіста від чаші міксера, то потрібно скористатися пластиковою лопаткою для остаточної чищення.| Виконання: | знімна діжа, нерухома верхня частина |
| Кількість швидкостей: | 3 |
| Об'єм діжі, л: | 10 |
| Швидкість, об/хв: | 90/160/300 |
| Комплектація: | вінчик, лопатка, спіраль |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.37 |
| Напруга, В: | 220 |
| Матеріал виконання корпусу: | фарбований метал |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 444 |
| Глибина, мм: | 360 |
| Висота, мм: | 650 |
| Вага, кг: | 50 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hurakan |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обладнання | Міксер |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість швидкостей роботи | 3 |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 0.37 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об'єм діжі | 10 л |
| Тип міксера | Планетарний |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 50 кг |
| Висота | 650 мм |
| Ширина | 444 мм |