
7 894 ₴
Вафельниця HURAKAN HKN-GES2M прямокутна - теплове обладнання для фастфуду, призначене для виготовлення вафель в промислових масштабах. Спершу вафельниця розроблена , а значить ви можете без докорів сумління пропонувати саме цей тип вафель своїм клієнтам.
Ресторан швидкого харчування не може існувати без хороших вафельницей, адже вони дозволяють зробити виріб, який ідеально доповнюється іншими "швидкими" смачними добавками - сосисками, котлетою, беконом, сиром, овочами або фруктами, топінгами та шоколадом з морозивом. Сьогодні вафлі набирають популярність та той, хто вклиниться в цю нішу швидше - отримає левову частку всіх клієнтів.
*Примітка - в промислових вафельницях можна змінювати форми робочої поверхні, тому одна вафельниця може випікати тільки вафлі одного типу. Якщо ви хочете радувати своїх клієнтів різноманітністю вафель за формою та змістом, то варто придбати дві-три-чотири різні вафельниці з різними формами робочої поверхні.
Устаткування HURAKAN є найбільш вигідною пропозицією в даному ціновому сегменті, оскільки володіє значимими вигодами для клієнта. Вибираючи вафельниці HURAKAN, ви вибираєте належні терміни роботи, преміальний зовнішній вигляд та тільки високоякісну випічку.| Кількість вафель за 1 цикл: | 4 |
| Кількість постів: | 1 |
| Матеріал виробу: | нержавіюча сталь |
| Матеріал робочої поверхні: | чавун |
| Призначення: | для бельгійських вафель |
| Терморегулятор, °C: | 50-300 |
| Форма: | прямокутна |
| Тип встановлення: | настільний |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 1.6 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 300 |
| Глибина, мм: | 380 |
| Висота, мм: | 250 |
| Вага, кг: | 11.6 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hurakan |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обладнання | Вафельниця |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело живлення | Електрика |
| Матеріал робочої поверхні | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 1.6 кВт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип робочої поверхні | Рифлена |
| Форма робочої поверхні | Квадратна |
| Тип приладу | Вафельниця |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 11.6 кг |
| Висота | 250 мм |
| Ширина | 300 мм |