
2 068 ₴
Подрібнювач льоду HURAKAN HKN-TR65 основне професійне електромеханічне устаткування, що часто використовується для оснащення ресторанів, їдальнь, кафе . Подрібнювач льоду дозволяє звільнити обслуговуючий персонал від рутинної роботи по кришінню льоду, дозуванню його, заощадити витрати часу і містити менше персоналу для приготування кінцевого продукту. Серед великого асортименту млинів для льоду, які представлені на ринку професійного кухонного устаткування подрібнювачі льоду HURAKAN (Китай) користуються величезним попитом у барменів. Подрібнювачі льоду HURAKAN - ця якість, надійність, простота в управлінні і сучасний дизайн є безперечними чинниками для зупинки свого вибору на цьому устаткуванні.
У стандартну комплектацію подрібнювача входять (відповідно до моделі і характеристик) :
• Посудина - ємкість для льоду після обробки;
• Млин для льоду - призначений для подрібнення льоду;
Подрібнювач льоду HURAKAN HKN-TR65 дуже просто миється теплою, мильною водою.
У комплекті:
• Подрібнювач льоду 0.25 кВт;
• Посудина - є;
• Паспорт-інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
| Ємність для подрібненого льоду: | є |
| Матеріал виробу: | пластик |
| Об'єм склянки, л: | 0.5 |
| Продуктивність, кг/год: | 65 |
| Тип завантаження: | горизонтальний |
| Швидкість обертів ножа, об/хв: | 1450 |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.25 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 200 |
| Глибина, мм: | 425 |
| Висота, мм: | 305 |
| Вага, кг: | 5 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hurakan |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна продуктивність | 65 кг/год |
| Максимальна швидкість обертання | 1450 об/хв |
| Номінальна споживана потужність | 0.25 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип завантаження | Горизонтальна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 305 мм |
| Глибина | 425 мм |
| Ширина | 200 мм |