
41 283 ₴
Тістоміс LORS 50M важливе обладнання, що часто використовується на кондитерських і хлібопекарських підприємствах, піцеріях, ресторанах, столових і кафе. Тістоміс призначений для швидкого і якісного замішування тіста для приготування хлібобулочних виробів, дріжджового тіста, кондитерських виробів. Серед широкого асортименту тістомісильних машин, які представлені на ринку барно-ресторанного обладнання тістомісильники LORS (Турція) користуються великим попитом у знавців кулінарної справи. Тістоміси LORS - якість, надійність, простота в управлінні, і сучасний дизайн є незаперечними факторами для зупинки свого вибору на даному обладнанні.
Тістоміс LORS 50M оснащений діжею на 75 л вмісту. Вихід тіста приблизно становить 50 кг. Технічне виконання тістоміса - незнімна дежа, відкидна верхня частина. Робочий орган обладнання - вилковий. Забезпечує якісний заміс навіть маленьких порцій тіста. Для роботи в тістомісі встановлено 1 швидкість замісу. Корпус тістоміса виконаний з технічної сталі, пофарбованої спеціальною фарбою стійкою до відколів, подряпин і впливів вологи. Діжа, захисна решітка і робочі елементи - нержавіюча сталь.
Важливо! Для оптимального використання тістомісильного обладнання рекомендується наповнювати від 30% до 80% обсягу діжі. Пропорція інгредієнтів має бути мінімум 1/3 для рідин (рослинна олія і вода) і 2/3 для твердої частини (борошно, дріжджі, сіль).
Тістоміс LORS 50M миється теплою, мильною водою. Якщо не вдалося відмити залишки тіста від чаші тістоміса, то потрібно скористатися пластиковою лопаткою для остаточного чищення.| Виконання: | незнімна діжа, відкидна верхня частина |
| Кількість швидкостей: | 1 |
| Об'єм діжі, л: | 75 |
| Одноразове завантаження тіста, кг: | 50 |
| Тип робочого органу: | вилковий |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 1.1 |
| Напруга, В: | 220 |
| Матеріал виконання корпусу: | фарбована сталь |
| Країна виробник: | Туреччина |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 840 |
| Глибина, мм: | 1160 |
| Висота, мм: | 820 |
| Вага, кг: | 124 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LORS |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид обладнання | Тістоміс |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Завантаження тесту | 50 кг |
| Кількість швидкостей роботи | 1 |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 1.1 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об'єм діжі | 75 л |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 124 кг |
| Висота | 820 мм |
| Ширина | 840 мм |