
22 446 ₴
Тістоміс BOSFOR UHT-15V2 електромеханічне обладнання, що часто використовується на підприємствах громадського харчування і в виробничих цехах, ідеально підходить для пекарень, піцерій і кондитерських. Тістоміс призначений для замісу дріжджового тіста для таких продуктів як піца, булочки, пиріжки, хліб і т.п. Серед величезного асортименту тістомісильних машин, які представлені на ринку барно-ресторанного обладнання тістомісильники BOSFOR (Турція) користуються заслуженим попитом у більшості кухарів. Тістоміси BOSFOR - якість, надійність, простота в управлінні, і сучасний дизайн є незаперечними факторами для зупинки свого вибору на даному обладнанні.
Тістоміс BOSFOR UHT-15V2 оснащений діжею на 30 л вмісту. Вихід тіста приблизно становить 20 кг. Технічне виконання тістоміса - інерційна дежа. Робочий орган апарату - вилковий. Забезпечує правильний заміс навіть маленьких порцій тіста. Для роботи в тістомісі встановлено 2 швидкість замісу. Корпус тістоміса виконаний з технічної сталі, пофарбованої спеціальною фарбою стійкою до відколів, подряпин і впливів вологи. Діжа, захисна решітка і робочі елементи - якісна нержавіюча сталь.
Важливо! Для оптимального використання тістомісильного обладнання рекомендується наповнювати від 30% до 80% обсягу діжі. Пропорція інгредієнтів має бути мінімум 1/3 для рідин (рослинна олія і вода) і 2/3 для твердої частини (борошно, дріжджі, сіль).
Тістоміс BOSFOR UHT-15V2 легко миється теплою водою і делікатною мочалкою з мильним розчином. Якщо не вдалося відмити залишки тіста від чаші тістоміса, то потрібно скористатися пластиковою лопаткою для остаточного чищення.| Виконання: | інерційна діжа |
| Кількість швидкостей: | 2 |
| Об'єм діжі, л: | 30 |
| Одноразове завантаження тіста, кг: | 20 |
| Тип робочого органу: | вилковий |
| Швидкість обертання робочого органу, об/хв: | 40/80 |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.6 |
| Напруга, В: | 380 |
| Матеріал виконання корпусу: | фарбована сталь |
| Країна виробник: | Туреччина |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 550 |
| Глибина, мм: | 750 |
| Висота, мм: | 650 |
| Вага, кг: | 55 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosfor |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид обладнання | Тістоміс |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Завантаження тесту | 20 кг |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Максимальна швидкість обертання | 80 об/хв |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 0.6 Вт |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Об'єм діжі | 30 л |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 55 кг |
| Висота | 650 мм |
| Ширина | 550 мм |