
8 138 ₴
Міксер глибинний KEF BL-40 COMBI професійне електромеханічне обладнання, для оснащення ресторанів, їдалень, кафе і пекарень. Міксер глибинний призначений для збивання кремів, перемішування фаршу, для механізації процесу приготування різних кондитерських і кулінарних сумішей, таких як яєчні та вершкові креми, білкові маси, муси, майонези, а також для приготування тіста для здобних виробів загальною потужністю 0.4 кВт. Серед великого асортименту міксери KEF (Туреччина) користуються заслуженим попитом у знавців кулінарної справи. Глибинний міксер KEF - це в першу чергу надійність, простота і оптимальна ціна за продукт високої якості.
У стандартну комплектацію планетарного міксера входять:
• Вінчик для збивання яєць, вершків, суфле;
• Ніж-штага призначений для рубки м'яса, овочів;
• Блок-мотор (корпус) для приведення в дію вінчика або ніж-штанги.
Міксер глибинний KEF миється теплою, мильною водою.
В комплекті:
• Стаціонарний міксер 0.4 кВт;
• Насадки штанга-ніж, вінчик;
• Паспорт-інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
| Довжина насадки, мм: | 350/500 |
| Кількість швидкостей: | варіатор |
| Швидкість, об/хв: | 13000 |
| Комплектація: | штанга-ніж, вінчик |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.4 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Туреччина |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 170 |
| Глибина, мм: | 120 |
| Висота, мм: | 790 |
| Вага, кг: | 4.1 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | KEF |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид обладнання | Міксер |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна швидкість обертання | 13000 об/хв |
| Матеріал | Пластик |
| Номінальна споживана потужність | 0.4 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип міксера | Занурювальний |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.1 кг |
| Висота | 790 мм |
| Ширина | 170 мм |