
40 626 ₴
Хліборізка промислова LORS ED-01 - один з видів професійного електромеханічного обладнання, що часто використовується в секторі HoReCa для тонкої нарізки хліба: батонів, буханок і булок. Хліборізка LORS (Турція) краще рішення по співвідношенню ціна/якість.
Електрична хлібонарізальна машина має серію міцних, а саме: 30 шт. ножів, які максимально точно нарізають хліб на рівні скибочки 13 мм, корпус апарата - нержавіюча сталь, тип установки даної моделі підлогова.
Особливості хліборізки, купити яку можна в нашому магазині:
• Вентильований двигун;
• Серія гострих ножів із змінною відстанню;
• Оптимальні габарити і легкість експлуатації;
• Можливість регулювати товщину нарізки.
В комплекті:
• Хліборізка 220 вольт;
• Інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
| Кількість ножів: | 30 |
| Макс. висота хліба: | 140 |
| Макс. довжина хліба: | 500 |
| Матеріал виробу: | нержавіюча сталь |
| Продуктивність, бух/год: | 400 |
| Товщина нарізки, мм: | 13 |
| Тип встановлення: | підлогова |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.37 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Туреччина |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 780 |
| Глибина, мм: | 790 |
| Висота, мм: | 1150 |
| Вага, кг: | 140 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LORS |
| Країна виробник | Туреччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість ножів | 30 шт. |
| Максимальна продуктивність | 400 шт./год |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 0.37 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип управління | Автоматичне/Ручне |
| Тип встановлення обладнання | Підлоговий |
| Товщина нарізки | 13 мм |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 140 кг |
| Загальна висота | 1150 мм |
| Загальна ширина | 780 мм |
| Параметри нарізуваних хлібобулочних виробів | |
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 500 мм |