
15 259 ₴
М'ясорубка BOSFOR UKM-12 в основному використовується для виготовлення фар ша, набивання ковбас, повторного подрібнення котлетної маси. М'ясорубки BOSFOR - це найкраще рішення по параметру ціна/якість. Даная модель м'ясорубки відрізняється міцністю конструкції корпусу, хорошим і зручним дизайном і корпусом з матеріалу - який не піддається корозії і не надає токсичного впливу на продукти харчування.
• Ріжучий вузол системи - enterprice;
• Потужний, довговічний вентильований двигун;
• Може перемолоти до 125 кг м'яса на годину;
• Функція реверс (зворотний хід) - є;
• Габарити, мм: 610 х х 320;
• Швидкий і легкий процес розбирання м'ясорубки, що дає можливість не витрачати багато часу на його чистку;
• Є можливість мити в посудомийці.
У комплекті. М'ясорубка BOSFOR UKM-12:
• М'ясорубка 220 вольт;
• Набір ножів і решіток enterprice;
• Інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
Правила роботи. М'ясорубка BOSFOR UKM-12:
1. М'ясорубка використовується для подрібнення тільки свіжого м'яса.
2. М'ясо повинно бути без додаткових твердих частинок.
3. Заборонено роботу м'ясорубки в холосту!
4. При посиленому використанні машини її необхідно заглушити і дати охолонути 15 хвилин.
5. При неправильному складанні ріжучого вузла елементи зламаються, що може привести до поломки інших деталей. Тоді ремонт м'ясорубки буде НЕ ГАРАНТІЙНИМ!
6. Крім того, необхідно підтримувати належний рівень гігієни: щодня проводити чистку м'ясорубки.
| Продуктивність, кг/год: | 125 |
| Система ножів: | enterprise |
| Реверс: | є |
| Тип корпусу: | вентильований |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.55 |
| Напруга, В: | 220 |
| Матеріал виконання корпусу: | нержавіюча сталь |
| Країна виробник: | Туреччина |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 610 |
| Глибина, мм: | 270 |
| Висота, мм: | 320 |
| Вага, кг: | 30 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosfor |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вага | 30 кг |
| Вид обладнання | М'ясорубка стандартна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 0.55 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип управління | Електронне |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 320 мм |
| Глибина | 270 мм |
| Ширина | 610 мм |
| Внутрішні параметри | |
| Матеріал ємності | Нержавіюча сталь |
| Матеріал ножа | Нержавіюча сталь |