
27 303 ₴
Тістоміс LORS 25M основне електромеханічне обладнання, що часто використовується для хлібопекарських підприємств і закладів громадського харчування: ресторани, піцерії, їдальні, кафе. Тістоміс використовують для замісу листкового, крутого, дріжджового тіста. Серед широкого асортименту тістомісильників, які представлені на ринку тістомісильники LORS (Турція) користуються попитом у більшості кухарів. Тістоміси LORS - це в першу чергу надійність, простота і оптимальна ціна за продукт високої якості.
Тістоміс LORS 25M оснащений діжею на 40 л вмісту. Вихід тіста становить 24 кг. Технічне виконання тістоміса - незнімна дежа, відкидна верхня частина. Робочий орган обладнання - вилковий. Забезпечує якісний заміс навіть маленьких порцій тіста. Для роботи в даному тістомісі встановлено 1 швидкість замісу. Корпус тістоміса виконаний з технічної сталі, пофарбованої спеціальною фарбою стійкою до відколів, подряпин і впливів вологи. Діжа, захисна решітка і робочі елементи - якісна нержавіюча сталь.
Важливо! Для оптимального використання тістомісильників рекомендується наповнювати від 30% до 80% обсягу діжі. Пропорція інгредієнтів має бути мінімум 1/3 для рідин (рослинна олія і вода) і 2/3 для твердої частини (борошно, дріжджі, сіль).
Тістоміс LORS 25M дуже легко миється теплою, мильною водою. Якщо не вдалося відмити залишки тіста від чаші тістоміса, то потрібно скористатися пластиковою лопаткою для остаточного чищення.| Виконання: | незнімна діжа, відкидна верхня частина |
| Кількість швидкостей: | 1 |
| Об'єм діжі, л: | 40 |
| Одноразове завантаження тіста, кг: | 24 |
| Тип робочого органу: | вилковий |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.37 |
| Напруга, В: | 220 |
| Матеріал виконання корпусу: | фарбована сталь |
| Країна виробник: | Туреччина |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 600 |
| Глибина, мм: | 870 |
| Висота, мм: | 720 |
| Вага, кг: | 88 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LORS |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид обладнання | Тістоміс |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Завантаження тесту | 24 кг |
| Кількість швидкостей роботи | 1 |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 0.37 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об'єм діжі | 40 л |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 88 кг |
| Висота | 720 мм |
| Ширина | 600 мм |