
16 178 ₴
Тістоміс LORS 10M важливе електромеханічне обладнання, що часто використовується на кондитерських і хлібопекарських підприємствах, піцеріях, ресторанах, столових і кафе. Тістоміс призначений для швидкого і якісного замішування тіста для приготування хлібобулочних виробів, дріжджового тіста, кондитерських виробів. Серед широкого асортименту тістомісильників, які представлені на ринку HoRaCa тістомісильники LORS (Турція) користуються заслуженим попитом у рестораторів та кухарів. Тістоміси LORS - це довговічний і надійний апарат, ціна якого повністю відповідає його якості.
Тістоміс LORS 10M укомплектований діжею на 15 л вмісту. Вихід тіста становить 10 кг. Технічне виконання тістоміса - незнімна дежа, відкидна верхня частина. Робочий орган обладнання - вилковий. Забезпечує правильний заміс навіть маленьких порцій тіста. Для роботи в апараті встановлено 1 швидкість замісу. Корпус тістоміса виконаний з технічної сталі, пофарбованої спеціальною фарбою стійкою до відколів, подряпин і впливів вологи. Діжа, захисна решітка і робочі елементи - нержавіюча сталь.
Важливо! Для оптимального використання тістомісильного обладнання рекомендується наповнювати від 30% до 80% обсягу діжі. Пропорція інгредієнтів має бути мінімум 1/3 для рідин (рослинна олія і вода) і 2/3 для твердої частини (борошно, дріжджі, сіль).
Тістоміс LORS 10M легко миється теплою водою і делікатною мочалкою з мильним розчином. Якщо не вдалося відмити залишки тіста від чаші тістоміса, то потрібно скористатися пластиковою лопаткою для остаточного чищення.| Виконання: | незнімна діжа, відкидна верхня частина |
| Кількість швидкостей: | 1 |
| Об'єм діжі, л: | 15 |
| Одноразове завантаження тіста, кг: | 10 |
| Тип робочого органу: | вилковий |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.37 |
| Напруга, В: | 220 |
| Матеріал виконання корпусу: | фарбована сталь |
| Країна виробник: | Туреччина |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 440 |
| Глибина, мм: | 720 |
| Висота, мм: | 600 |
| Вага, кг: | 50 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LORS |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид обладнання | Тістоміс |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Завантаження тесту | 10 кг |
| Кількість швидкостей роботи | 1 |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 0.37 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об'єм діжі | 15 л |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 50 кг |
| Висота | 600 мм |
| Ширина | 440 мм |