
2 691 ₴
Матеріал корпусу: алюміній із анодуванням.
Деталі, що торкаються м'яса - з нержавіючої сталі.
Діаметр гамбургера: 100 мм.
Габарити: 160x360x110 мм.
Вага: 3,5 кг.
Модель: Lors Q10
Ручний прес для гамбургерів Lors Q10 призначений для ручного формування гамбургерів та котлет.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LORS |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид обладнання | Прес для гамбургерів |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Матеріал пластини | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Червоний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.5 кг |
| Висота | 110 мм |
| Діаметр | 100 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Ширина | 360 мм |