
9 917 ₴
Слайсер GASTRORAG HBS-220 - вид професійного обладнання, що часто використовується для тонкої нарізки різних продуктів: ковбаси, шинки, сиру і овочів. Слайсер GASTRORAG оптимальне рішення для сектора HoReCa по співвідношенню ціна/якість.
Дана скиборізка має міцний 220 мм ніж, який забезпечує максимально точну нарізку скибочок 0…15 мм, корпус апарата - алюміній, заточючий пристрій в даній моделі є.
Увага! Після 15 хвилин роботи, двигуну необхідна перерва приблизно 5 хвилин, для забезпечення безпечної та тривалої експлуатації.
Особливості:| Діаметр ножа, мм: | 220 |
| Заточуючий пристрій: | є |
| Матеріал виробу: | алюміній |
| Товщина нарізки, мм: | 0…15 |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.11 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 498 |
| Глибина, мм: | 435 |
| Висота, мм: | 380 |
| Вага, кг: | 17 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GASTRORAG |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обладнання | Автоматичний слайсер |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Заточуючий пристрій | Так |
| Матеріал | Алюміній |
| Номінальна споживана потужність | 0.11 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 17 кг |
| Висота | 380 мм |
| Ширина | 498 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Алюміній |