

4 747,20 ₴
| Діаметр ножа, мм: | 130 |
| Заточуючий пристрій: | немає |
| Матеріал виробу: | нержавіюча сталь |
| Товщина нарізки, мм: | 5.5 |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 448 |
| Глибина, мм: | 218 |
| Висота, мм: | 227 |
| Вага, кг: | 5 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RAUDER |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обладнання | Напівавтоматичний слайсер |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5 кг |
| Висота | 227 мм |
| Ширина | 448 мм |
| Габаритные размеры и параметры нарезки | |
| Товщина нарізки | 5.5 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |