
24 045,60 ₴
Слайсер SIRMAN SMART 220 - професійне обладнання, що часто використовується для нарізки рулетів, ковбас та інших продуктів гастрономії. Слайсер SIRMAN - це безперечно простота і безпека використання, а головне значне скорочення часу, витраченого на нарізку продуктів.
Дана скиборізка має міцний 220 мм ніж, який без проблем нарізає продукт на красиві, рівні скибочки 0…13 мм, корпус апарата - алюміній, заточючий пристрій в даній моделі є.
Увага! Після 15 хвилин роботи, двигуну необхідна перерва приблизно 5 хвилин, для забезпечення безпечної та тривалої експлуатації.
Особливості:| Діаметр ножа, мм: | 220 |
| Заточуючий пристрій: | є |
| Матеріал виробу: | алюміній |
| Товщина нарізки, мм: | 0…13 |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.16 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 550 |
| Глибина, мм: | 460 |
| Висота, мм: | 400 |
| Вага, кг: | 13 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sirman |
| Країна виробник | Італія |
| Вид обладнання | Автоматичний слайсер |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Заточуючий пристрій | Так |
| Матеріал | Алюміній |
| Номінальна споживана потужність | 0.16 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 13 кг |
| Висота | 400 мм |
| Ширина | 550 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Алюміній |