
15 632 ₴
Слайсер CELME FA 220 ROSSA - вид професійного обладнання, що найбільш часто використовується в м'ясних магазинах, супермаркетах, гастрономах, кафе або барах для нарізування ковбас, шинки, свіжого і смаженого м'яса, сирів, овочів, рулетів тощо. Слайсер CELME краще рішення по співвідношенню ціна/якість.
Дана скиборізка має міцний 220 мм ніж, який забезпечує точну нарізку слайсів 0...16 мм, корпус апарата - алюміній, заточючий пристрій в даній моделі є.
Увага! Після 15 хвилин роботи, двигуну необхідна перерва приблизно 5 хвилин, для забезпечення безпечної та тривалої експлуатації.
Особливості:| Діаметр ножа, мм: | 220 |
| Заточуючий пристрій: | є |
| Матеріал виробу: | алюміній |
| Розмір продукту що нарізається, мм: | 200х150 |
| Товщина нарізки, мм: | 0…16 |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.16 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 360 |
| Глибина, мм: | 440 |
| Висота, мм: | 330 |
| Вага, кг: | 10 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Celme |
| Країна виробник | Італія |
| Вид обладнання | Автоматичний слайсер |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Заточуючий пристрій | Так |
| Матеріал | Алюміній |
| Номінальна споживана потужність | 0.16 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10 кг |
| Висота | 330 мм |
| Ширина | 360 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Алюміній |