
8 519 ₴
Дегідратор Frosty FFD-10H професійний для сушіння фруктів, м'яса, риби та овочів на 10 полиць-решіток 300х280 мм, сітка 8*8 мм. Допустиме завантаження камери 8 кг продукту.
Корпус – нержавіюча сталь. Захист від перегріву. Термостат - робоча температура 30-90?С.
Вбудований таймер на 24 години з кроком 30 хвилин. 1 вентилятор. Рівень шуму 45-50 дБ.
Технічні характеристики:
10 полиць-решіток 300х280 мм
Потужність 0,8 кВт
Підключення 220В
Навантаження на полицю до 0,5 кг
Захист від перегріву +
Таймер на 24 години, крок 30 хв.
Габарити 345х395х430 мм
Вага 10,6 кг
Максимальне завантаження свіжих продуктів: 8 кг
Робоча температура: від 30˚С до 90˚С (крок 5˚С)
Таймер: від 0 до 24 год (крок 30 хв.)
1 вентилятор
Рівень шуму: 45-50 дБ
Сенсорна панель управління з дисплеєм та світлодіодними індикаторами
Верхнє світлодіодне освітлення
Двостінний корпус
Ручки для перенесення
Двері зі склом, утримання магнітами
Полиці:
- Розмір: 300х280 мм (сітка 8х8 мм)
- Відстань між рівнями 30 мм
Матеріал:
- корпус, вентилятор, полиці: нержавіюча сталь
В комплекті:
- піддон для крихт та води
- 10 полиць
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FROSTY |
| Країна виробник | Італія |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 430 мм |
| Ширина | 345 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Вага | 10.6 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип керування | Електронне |
| Глибина | 395 мм |