


13 499 ₴
Призначена для варіння рису та підтримання тепла
Місткість: 30 порцій (мірних склянок 180 мл) сирого рису
У наборі мірна склянка, ложка для рису та антипригарна прокладка
При включеній функції «підтримка тепла» крім дна обігріваються також стінки ємності
Об'єм: 5,4 літр
Art Nr літр В Вт мм
240403 5,4 230 1950 455x455x(H)380
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hendi |
| Країна виробник | Голландія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Призначення | Професійне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об`єм | 5.4 л |
| Стан | Новий |
| Тип приладу | Рисоварка |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 380 мм |
| Ширина | 455 мм |