
5 665 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hendi |
| Країна виробник | Голландія |
| Вид обладнання | Прес для гамбургерів |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Матеріал пластини | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Алюміній |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.7 кг |
| Висота | 280 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Ширина | 210 мм |