
3 522 ₴
*Примітка: не всі представлені в каталозі марміти оснащуються гастроємностями за замовчуванням. Їх комплектацію та наявність уточнюйте у менеджерів.
Нагріваючий елемент для мармітів HENDI 809600 користується популярністю на великих кухнях, адже виробник гарантує якість та надійність даного обладнання. Кожен поважаючий себе кухар мріє попрацювати з цимм мармітами, адже з усієї гамми даного теплового обладнання саме цей екземпляр може похвалитися винятковою надійністю та високою якістю виконання. Принцип роботи марміта полягає в наступному: в камері марміту знаходиться захищений тен та вода, яка ефективно передає температуру від нагрівача гастроємності, завдяки чому підгоряння та пересушування страви повністю нівелюється. Обслуговуючий персонал встановлює необхідну температуру (на рівні 65-70 градусів), а термостат контролює щоб це значення не змінювалося.
Особливості:
• Тепла вода або пар огортає гастроємності по всьому периметру;
• Наявність термостата, що регулює енерговитрати марміту;
• Принцип нагріву: водяний, а це значить що гастроємності будуть нагріті рівномірно та найефективніше;
• Матеріал корпусу: нержавіюча сталь - ідеальний вибір для обладнання харчової промисловості.
Нагріваючий елемент для мармітів HENDI 809600. У комплекті:
• Нагріваючий елемент для мармітів HENDI 809600 - 220;
• Інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
| Тип обладнання: | комплектуючі |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.5 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Нідерланди |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 130 |
| Глибина, мм: | 130 |
| Висота, мм: | 100 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hendi |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Вид обладнання | Марміт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело живлення | Електрика |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Матеріал виготовлення підставки | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 0.5 кВт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Розташування | Підлогове |
| Форма | Кругла |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 100 мм |
| Ширина | 130 мм |