

8 883 ₴
М'ясорубка HENDI 210864 використовується в секторі HoReCa для подрібнення свіжого м'яса і риби до стану фаршу. М'ясорубки HENDI - це найкраще рішення в своєму ціновому сегменті. Даная модель м'ясорубки відрізняється надійністю матеріалів, зручністю використання і корпусом з матеріалу - алюміній який не піддається корозії і не надає токсичного впливу на продукти харчування.
• Ріжучий вузол системи - enterprice;
• Потужний, довговічний двигун;
• Може перемолоти до 30 кг м'яса на годину;
• Функція реверс (зворотний хід) - є;
• Габаритні розміри, мм: 275 х х 347;
• Швидкий і легкий процес розбирання м'ясорубки, що дає можливість не витрачати багато часу на його чистку;
• Дозволяється мити в посудомийці.
У комплекті. М'ясорубка HENDI 210864:
• М'ясорубка 220 вольт;
• Набір ножів і решіток enterprice;
• Інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
Правила роботи.М'ясорубка HENDI 210864:
ВАЖЛИВО! Дана м'ясорубка не призначена для безперервної роботи.
1. М'ясорубка застосовується для подрібнення тільки свіжого м'яса.
2. М'ясо повинно бути без кісточок і інших частинок.
3. М'ясорубка не повинна працювати вхолосту!
4. При інтенсивному використанні машини її необхідно заглушити і дати охолонути 15 хвилин.
5. При неправильному складанні ріжучого вузла елементи зламаються, що може привести до поломки інших деталей. Тоді ремонт м'ясорубки буде НЕ ГАРАНТІЙНИМ!
6. Крім того, необхідно підтримувати належний рівень гігієни: щодня проводити чистку м'ясорубки.
| Продуктивність, кг/год: | 30 |
| Система ножів: | enterprise |
| Реверс: | є |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.4 |
| Напруга, В: | 220 |
| Матеріал виконання корпусу: | алюміній |
| Країна виробник: | Голандія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 275 |
| Глибина, мм: | 190 |
| Висота, мм: | 347 |
| Вага, кг: | 5.2 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hendi |
| Країна виробник | Голландія |
| Вага | 5.2 кг |
| Вид обладнання | М'ясорубка стандартна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 0.4 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип управління | Електронне |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 347 мм |
| Глибина | 190 мм |
| Ширина | 275 мм |
| Внутрішні параметри | |
| Матеріал ємності | Нержавіюча сталь |
| Матеріал ножа | Нержавіюча сталь |