


22 099 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hendi |
| Країна виробник | Голландія |
| Внутрішнє покриття | нержавіюча сталь |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Гриль | Так |
| Конвекція | Так |
| Об`єм | 25 л |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 311 мм |
| Глибина | 511 мм |
| Ширина | 432 мм |