


8 484 ₴
*Примітка: ключовою різницею між чафіндішами та мармітами є сфера застосування даних пристроїв: марміт - це частина лінії роздачі ресторану самообслуговування, в той час як чафіндіш є посудиною з підігрівом на накритому столі серед інших блюд.
Чафіндіш електричний HENDI 204900 Profi Line вагою 15 кг та об'ємом літрів - це робить пристрій максимально мобільним та універсальним. В якості нагрівача чафіндіша використовується керамічна лампа, що підвищує ефективність самого пристрою. В якості ємності використовується відро гастроємності.
Особливості:
• Тепло максимально огортає чашу пристрою, в порівнянні з конкурентами;
• Наявність відкидної кришки;
• Підтримка універсальних гастроємностей;
• Мобільність чафіндіша дозволяє використовувати його на виїзній кухні;
• Корпус зі сталі невибагливий до догляду та не боїться корозії;
• Висока ремонтопридатність.
У комплекті:
• Чафіндіш електричний HENDI 204900 Profi Line;
• Інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
| Матеріал виробу: | нержавіюча сталь |
| Об'єм, л: | 9 |
| Тип гастроємності: | GN 1/1 |
| Тип нагріву: | електричний тен |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.8 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Нідерланди |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 615 |
| Глибина, мм: | 355 |
| Висота, мм: | 280 |
| Вага, кг: | 15 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hendi |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Розташування | Настільне |
| Номінальна споживана потужність | 0.8 кВт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 615 мм |
| Висота | 280 мм |
| Вага | 15 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |