
4 233 ₴
Чафіндіш REVOLUTION 470404 на літрів використовується на накритому столі для підтримки страви в апетитному зовнішньому вигляді. Поєднуючи в собі єффективний принцип нагріву та компактний корпус, даний чафіндіш може похвалитися винятковою універсальністю і утилітарністю. Дані пристрої використовують як посудини з постійним підігрівом їжі, щоб їжа довше продовжувала бути смачною та апетитною.
Чафіндіші REVOLUTION є лідерами в своєму ціновому сегменті, так як поєднують в собі зручність використання, надійні матеріали обробки та багате оснащення.
*Примітка: ключовою різницею між чафіндішами та мармітами є сфера застосування даних пристроїв: марміт - це частина лінії роздачі ресторану самообслуговування, в той час як чафіндіш є посудиною з підігрівом на накритому столі серед інших блюд.
Чафіндіш REVOLUTION 470404 вагою 9 кг та об'ємом літрів - це робить пристрій максимально мобільним та універсальним. Страви в ємності підігріває керамічна лампа, що підвищує ефективність самого пристрою. В якості ємності використовується відро гастроємності.| Матеріал виробу: | нержавіюча сталь |
| Об'єм, л: | 9 |
| Тип гастроємності: | GN 1/1 |
| Тип нагріву: | горючий гель |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Країна виробник: | Нідерланди |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 610 |
| Глибина, мм: | 360 |
| Висота, мм: | 430 |
| Вага, кг: | 9 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Revolution |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Розташування | Підлогове |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 610 мм |
| Висота | 430 мм |
| Вага | 9 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |