


7 767 ₴
*Примітка: ключовою різницею між чафіндішами та мармітами є сфера застосування даних пристроїв: марміт - це частина лінії роздачі ресторану самообслуговування, в той час як чафіндіш є посудиною з підігрівом на накритому столі серед інших блюд.
Чафіндіш HENDI 470206 Profi Line вагою 6 кг та об'ємом літрів - відстань між стінками всередині пристрою мінімальна, що гарантує максимально допустиму компактність чафіндіша. В якості нагрівача чафіндіша використовується керамічна лампа, а значить тепло буде рівномірно розподілятися по всьому корпусу чафіндіша. чафіндіш підтримує відро гастроємності.
Особливості:
• Оптимальний розподіл тепла по корпусу;
• Відкидна кришка надійно закріплена на корпусі чафіндіш;
• Підтримка універсальних гастроємностей;
• Завидна компактність та мобільність пристрою;
• Корпус зі сталі невибагливий до догляду та не боїться корозії;
• Висока ремонтопридатність.
У комплекті:
• Чафіндіш HENDI 470206 Profi Line;
• Інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
| Матеріал виробу: | нержавіюча сталь |
| Об'єм, л: | 9 |
| Тип гастроємності: | GN 1/1 |
| Тип нагріву: | горючий гель |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Країна виробник: | Нідерланди |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 590 |
| Глибина, мм: | 340 |
| Висота, мм: | 400 |
| Вага, кг: | 6 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hendi |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Розташування | Підлогове |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 590 мм |
| Висота | 400 мм |
| Вага | 6 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |