


8 571 ₴
*Примітка: ключовою різницею між чафіндішами та мармітами є сфера застосування даних пристроїв: марміт - це частина лінії роздачі ресторану самообслуговування, в той час як чафіндіш є посудиною з підігрівом на накритому столі серед інших блюд.
Чафіндіш HENDI 470305 Profi Line вагою 3 кг та об'ємом літрів - відстань між стінками всередині пристрою мінімальна, що гарантує максимально допустиму компактність чафіндіша. Нагрівом їжі займається керамічна лампа, що підвищує ефективність самого пристрою. чафіндіш підтримує відро гастроємності.
Особливості:
• Оптимальний розподіл тепла по корпусу;
• Не потрібно шукати місце, де покласти кришку - вона надійно закріплена на корпусі;
• Підтримка універсальних гастроємностей;
• Мобільність чафіндіша дозволяє використовувати його на виїзній кухні;
• Стійкий до корозії корпус;
• Знайти запасні частини до даного чафіндіша не важко.
У комплекті:
• Чафіндіш HENDI 470305 Profi Line;
• Інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
| Матеріал виробу: | нержавіюча сталь |
| Об'єм, л: | 9 |
| Тип гастроємності: | GN 1/1 |
| Тип нагріву: | горючий гель |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Країна виробник: | Нідерланди |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 700 |
| Глибина, мм: | 490 |
| Висота, мм: | 440 |
| Вага, кг: | 3 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hendi |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Розташування | Підлогове |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 700 мм |
| Висота | 440 мм |
| Вага | 3 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |