
7 370 ₴
*Примітка: не всі представлені в каталозі марміти оснащуються гастроємностями за замовчуванням. Їх комплектацію та наявність уточнюйте у менеджерів.
Марміт електричний HENDI 238912 Kitchen Line користується популярністю на великих кухнях, адже виробник гарантує якість та надійність даного обладнання. Кухарі усього світу не упускають можливості попрацювати з цими мармітами, адже готова страва без підігріву швидко втрачає свої смакові якості та апетитний зовнішній вигляд. Принцип роботи марміта полягає в наступному: нагрітий тен піднімає температуру води, якою наповнена камера марміту, а вода, в свою чергу, нагріває гастроємність знизу та з кожної зі сторін, завдяки чому страву неможливо пересушити або педсмажити. Оператор вибирає потрібну температуру для цієї страви (на рівні 65-70 градусів), а термостат стежить за тим щоб це значення на опускалося та не піднімалося.
Особливості:
• Тепла вода або пар огортає гастроємності по всьому периметру;
• Наявність термостата, що регулює енерговитрати марміту;
• Принцип нагріву: водяний, що дозволяє максимально ефективно нагріти необхідний продукт;
• Корпус з нержавіючої сталі ідеально підходить для обладнання даного типу: стійкий до корозії та не вибаглива до догляду.
Марміт електричний HENDI 238912 Kitchen Line. У комплекті:
• Марміт електричний HENDI 238912 Kitchen Line - 220;
• Інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
| Діапазон робочих температур, °C: | +0…+85 |
| Кількість гастроємностей: | 3 |
| Об'єм, л: | 21 |
| Тип нагріву: | водяний |
| Тип обладнання: | марміт |
| Наявність зливного крана: | є |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 1.2 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Нідерланди |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 340 |
| Глибина, мм: | 540 |
| Висота, мм: | 250 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hendi |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Вид обладнання | Марміт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело живлення | Електрика |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Матеріал виготовлення підставки | Нержавіюча сталь |
| Матеріал кришки | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 1.2 кВт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об`єм | 21 л |
| Розташування | Настільне |
| Форма | Прямокутна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 250 мм |
| Ширина | 340 мм |