


3 997 ₴
Інсектицидна лампа HENDI 270196 - це ультрафіолетове обладнання, призначене для знищення літаючих комах. Сфера застосування: літні тераси, магазини, підприємства громадського харчування. Пастка встановлюється на висоті 2-5 м. Закріплюється на стіні або стелі. При установці потрібно уникати добре освітлених місць і протягів. Раз на рік потрібно міняти лампу, оскільки пристрій втрачає колишню ефективність. Регулярно очищайте піддон.
►ВАЖЛИВО! Для досягнення кращого ефекту потрібно використовувати лампу цілодобово, проте вдень радіус дії зменшується в 2-ва рази.
Існують пристрої, в яких комахи знищуються електричним розрядом, а є , в яких на стінку наноситься клей. Останній варіант відмінно підходить для приміщень, в яких, за вимогами пожежної безпеки, забороняється використовувати прилади з електричним розрядом (склади, сушарні, силосні башти). У такій інсектицидній лампі клейовий шар є знімним. Час від часу його змінюють.| Кількість ламп: | 1 |
| Максимальна площа дії, м. кв: | 120 |
| Потужність однієї лампи, Вт: | 36 |
| Принцип дії: | клейова пластина |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.04 |
| Напруга, В: | 220 |
| Матеріал виконання корпусу: | пластик |
| Країна виробник: | Голандія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 475 |
| Глибина, мм: | 80 |
| Висота, мм: | 283 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hendi |
| Країна виробник | Голландія |
| Споживана потужність | 0.04 Вт |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Принцип дії | Електричний |
| Тип | Пастка/знищувач комах |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 283 мм |
| Ширина | 475 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість ламп | 1 шт. |
| Потужність лампи | 36 Вт |