


2 194 ₴
Інсектицидна лампа HENDI 270134 - це ультрафіолетове обладнання, що використовується для знищення комах. Сфера застосування: підприємства сектора HoReCa та торгівлі. Пастка встановлюється на висоті 2-5 м. Закріплюється на стіні або стелі. При установці потрібно уникати добре освітлених місць і протягів. Раз на рік потрібно міняти лампу, оскільки пристрій втрачає колишню ефективність. Регулярно очищайте піддон від мертвих комах.
►ВАЖЛИВО! Для досягнення максимального ефекту важливо використовувати лампу цілодобово, проте вдень радіус дії зменшується.
Існують пристрої, в яких комахи знищуються електричним розрядом, а є , в яких на решітку наноситься клей. Останній варіант відмінно підходить для приміщень, в яких, за вимогами пожежної безпеки, забороняється використовувати прилади з електричним розрядом (склади, сушарні, силосні башти). У такій пастці клейовий шар є знімним. Час від часу його змінюють.
Особливості:
• Проста установка і обслуговування;
• Швидкий і ефективний вилов, знищення комах;
• Створення комфортних умов для людського життя і праці;
• Відсутність необхідності в спеціальному догляді.
В комплекті:
• Інсектицидна лампа HENDI 270134;
• Паспорт-інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
| Застосування на вулиці: | є |
| Кількість ламп: | 2 |
| Максимальна площа дії, м. кв: | 75 |
| Напруга на решітці, В: | 2000 |
| Потужність однієї лампи, Вт: | 13 |
| Принцип дії: | електрика |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.03 |
| Напруга, В: | 220 |
| Матеріал виконання корпусу: | пластик |
| Країна виробник: | Голандія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 360 |
| Глибина, мм: | 135 |
| Висота, мм: | 270 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hendi |
| Країна виробник | Голландія |
| Площа дії | 75 кв.м |
| Споживана потужність | 0.03 Вт |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Принцип дії | Електричний |
| Тип | Пастка/знищувач комах |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 270 мм |
| Ширина | 360 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість ламп | 2 шт. |
| Потужність лампи | 13 Вт |